Centrum wiedzy

New Business Developer

Lokalizacja: Warszawa, Polska.

SentiOne, to dynamicznie rosnąca firma technologiczna, której głównym produktem jest platforma do monitorowania wypowiedzi internautów i automatyzacji obsługi klienta za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Rozwiązanie SentiOne pozwala firmom błyskawicznie analizować opinie internautów o oferowanych produktach oraz skutecznie zarządzać wielokanałową komunikacją z klientem. Za sukcesem SentiOne stoi zgrany zespół ponad 60 profesjonalistów. W ostatnich latach firma była wielokrotnie nagradzana za szybki rozwój zdobywając szereg nagród, m.in. Deloitte Fast 500 EMEA, czy EY Przedsiębiorca Roku.

Każdego dnia produkty firmy wykorzystywane są w kilkudziesięciu krajach przez ponad 400 lokalnych i globalnych marek, takich jak: Procter&Gamble, Nike, Unilever, Beiersdorf, Starcom, Mindshare, Mediacom, czy Saatchi&Saatchi.

Obecnie SentiOne poszukuje osoby do zespołu Sprzedaży na stanowisko New Business Developer, której zadaniem będzie sprzedaż usług dla klientów na rynku polskim. .

Jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą B2B i bezpośrednim nawiązywaniem kontaktów,
  • Praca w sprzedaży to Twój żywioł,
  • Bardzo dobrze znasz jęz. angielski i wykorzystujesz go w codziennej pracy,
  • Cenisz sobie poznawanie nowych ludzi, a kontakty mailowe i telefoniczne z Klientem są dla Ciebie codziennością,
  • Lubisz Social Media, pasjonują Cię nowe trendy a marketing w internecie nie jest dla Ciebie czarną magią,
  • Umiesz budować i utrzymywać długotrwałe relacje z Klientami, a dawni Klienci ciągle do Ciebie wracają pomimo nowych miejsc pracy,
  • Twoje mocne strony to: asertywność, samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się,

To czekamy właśnie na Ciebie!

Zadania, jakie czekają:

  • Pozyskiwanie klientów na produkty firmy na rynku polskim,
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz identyfikowanie szans rynkowych
  • Nawiązywanie nowych kontaktów oraz spotkania z obecnymi Klientami,
  • Budowanie i kształtowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

W zamian za to oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (Ochota) z wygodnym dojazdem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów (MultiSport/Pakiet Medyczny)
  • Pakiet sprzętowy ułatwiający pracę (MacBook/iPhone)
  • Pracę w młodym i energicznym zespole w międzynarodowej firmie (około 30% czasu pracy jest w jęz. angielskim)
  • Szansę zdobywania praktycznych umiejętności
  • Dużą samodzielność i realną możliwość rozwoju.
  • All inclusive: Kawę, napoje, owoce, przekąski ;)

Ta oferta to wyjątkowa szansa na dołączenie do zgranego zespołu fantastycznych ludzi, którzy na co dzień lubią swoją pracę :-) Płaska hierarchia, klimat innowacyjności oraz przyjazna atmosfera, oto co czeka Cię w SentiOne!

Aby zaaplikować na to stanowisko, wyślij swoje zgłoszenie wraz z aktualnym CV.