Wsłuchaj się w internet

Poznaj opinie o Twojej marce i konkurencji

Dołącz do blisko 2000 marek w 26 krajach

P&G logotypePKO logotypeLG logotypeHuawei logotypeElectrolux logotypemBank logotype

SentiOne pozwala analizować obecność Twojej marki w sieci
oraz nawiązywać dobre relacje z klientami.

Monitoring internetu

Oferujemy doskonały zasięg monitorowanych treści i dostępne w czasie rzeczywistym, wartościowe wyniki w 24 językach europejskich

dowiedz się więcej

Badania i analizy

Dane z monitoringu przekładamy na gotową do wykorzystania wiedzę o Twojej branży, konkurencji, czy insightach konsumenckich

dowiedz się więcej

Social CRM

Dajemy dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie, pozwalające na zarządzanie komunikacją marki w internecie

dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia?

W SentiOne dajemy Ci natychmiastowy dostęp do

7 342 234 765

wzmianek w czasie rzeczywistym

Każda wzmianka, która pojawia się w internecie, jest indeksowana przez crawlery i przechowywana na naszych serwerach. Wszystko, by uzyskać najszybszy dostęp do pożądanych treści. Nasz kreator projektów w prosty sposób filtruje nie tylko sentyment i źródła, ale uwzględnia również znaki diakrytyczne, a jeśli wymaga tego projekt, wielkie litery występujące w słowach kluczowych. Wszystko to sprawia, że wyniki, które otrzymujesz, są najwyższej jakości.

Nie wiesz od czego zacząć?

Bez względu na to, czy jestes freelancerem, czy pracujesz w międzynarodowej korporacji - nasz zespół chętnie pomoże Ci w konfiguracji SentiOne i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Posłuchaj, co mówią nasi użytkownicy

Sebastian Umiński, Ogilvy & Mather Poland

Ogilvy & Mather pracuje z SentiOne dla kilku klientów na 15 rynkach Europy Środkowej i Wschodniej m. in.: Orange, IBM, Huawei. SentiOne to nie tylko solidny dostawca, ale także wartościowy partner pomocny w realizacji naszych celów i uzyskiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące marek, dla których pracujemy.

Joanna Krobicka, BlaBlaCar

Korzystamy z SentiOne od ponad 3 lat. Serwis jest przyjazny w użyciu i łatwy w obsłudze. Dzięki niemu nasz Zespół Komunikacji może monitorować wzmianki o naszej marce i reagować na nie real-time. Polecamy SentiOne każdej firmie, która szuka skutecznej ochrony swojego wizerunku. Platforma SentiOne bardzo ułatwia nam działanie na tym polu!

Zuzanna Filipowska, Beiersdorf

Współpracujemy z SentiOne od 2012 roku. Firma ta dostarcza usługę monitoringu mediów społecznościowych oraz badań i analiz dla marki NIVEA na kilku rynkach europejskich. W toku współpracy SentiOne sprawdził się jako, nie tylko rzetelny dostawca, ale także godny zaufania partner biznesowy.

Załóż darmowe konto

Oczekujesz więcej?

Nasze rozwiązania zaspokoją najbardziej specjalistyczne potrzeby w zakresie monitoringu

sprawdź nasz cennik

lub

SalesLift łączy możliwości monitoringu internetu z zaawansowanymi funkcjami nowoczesnych systemów klasy CRM. Bądź na bieżąco, z tym co użytkownicy piszą o Twojej marce. Reaguj na ich wypowiedzi w czasie rzeczywistym. Stwarzaj okazje sprzedażowe i wykorzystuj te, które codziennie pojawiają się w sieci!