Knowledge base

Koordynator Projektu Unijnego

W SentiOne tworzymy jeden z wiodących europejskich startupów AI. Wspieramy marki w zakresie automatyzacji obsługi klienta z wykorzystaniem technologii AI, oferując klientom szeroki wachlarz rozwiązań: od monitoringu internetu i zintegrowanej platformy obsługi klienta, po boty konwersacyjne nowej generacji.

Z naszych rozwiązań skorzystały na całym świecie przez takie marki jak Procter & Gamble, McDonald's, Nike, Unilever, Beiersdorf, Tesco, Starcom, Mindshare, Mediacom, Saatchi & Saatchi i wiele innych a produkty zostały wdrożone u ponad 400 klientów na 26 rynkach europejskich, a także w USA, Kanadzie, Meksyku, Kolumbii i Brazylii.

Szukamy osoby do roli Koordynatora projektu grantowego pt. “SentiDeepFusion - zastosowanie uczenia głębokiego w celu automatyzacji wielojęzycznej ekstrakcji informacji z tekstów potocznych dla interfejsów konwersacyjnych i analityki doświadczeń klienta.”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

Miejsce pracy: biuro Gdańsk

Jakie zadania przewidujemy na tym stanowisku?

  • Rozliczenia finansowe projektu w tym umowy o pracę i umowy podwykonawców
  • Weryfikacja cyklicznej projektowej listy płac na potrzeby wniosku o zaliczkę lub refundację
  • Przygotowanie wniosków od zaliczkę i refundację
  • Utrzymanie dokumentacji projektowej (formalno-finansowej)
  • Przygotowywanie umów projektowych
  • Obsługa kontroli projektowych (wysyłka wymaganych dokumentów)
  • Bezpośredni kontakt z NCBIR
  • Przeprowadzanie i obsługa zakupów, w tym przetargów, zgodnie z prawem zamówień publicznych i zasadą konkurencyjności (dokumentacja, publikacja etc.)
  • Prowadzenie promocji projektu, aktualizacja strony www projektu, przygotowywanie wytycznych dla materiałów marketingowych i produktowych

Jakiej osoby szukamy?

  • Posiadającej wcześniejsze doświadczenie formalno-finansowe
  • Na ostatnim roku studiów lub absolwenta jednego z kierunków - ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo, administracja
  • Skrupulatnej i odpowiedzialnej
  • Dobrze zorganizowanej, trzymającej się wyznaczonych terminów
  • Mile widziane - doświadczenie w rozliczaniu projektów grantowych

Co oferujemy?

  • SENTITEAM! Przygotuj się do pracy w zgranym, międzynarodowym i niezwykle ambitnym zespole. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc.
  • WPŁYW. Zatrudniamy świetnych ludzi w swojej dziedzinie i wierzymy, że będą robić dobrą robotę. U nas masz pewność, że nie doświadczysz micromanagementu a Twój głos zostanie usłyszany.
  • WŁASNYPRODUKT. Tworzymy nasz własny produkt cieszący się uznaniem klientów takich jak Alior Bank, BNP Paribas, Pepsico czy Nivea. Daje nam to swobodę do korzystania z najnowszych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
  • ELASTYCZNOŚĆ. Rozwijamy się w płaskiej strukturze, pracujemy w modelu hybrydowym. Wierzymy w swobodną atmosferę i elastyczne godziny pracy.
  • WSPÓLNIESPĘDZONYCZAS. W zależności od sytuacji pandemicznej, organizujemy wspólne aktywności - żagle, wieczory piwne czy planszówki a nasze urodziny celebrujemy pizzą i ciastem.
  • SPRZĘT. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz oraz inne niezbędne akcesoria.
  • BENEFITY. Standardy jak opieka medyczna, którą pokrywamy w 100% czy multisport, ale mamy nadzieję, że drive do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń jest dla ciebie ważniejszy niż owocowe czwartki ;)