🚀 Product Update - SentiOne launched Owned Media Analysis - try it for free! Read more
Gdańsk

Software developer (Specjalista ds. wdrożeń)

Szukamy Software Developera (Specjalisty ds. wdrożeń), który dołączy do naszego zespołu pracującego nad platformą SentiOne Automate, umożliwiającą transformację obsługi klienta za pomocą konwersacyjnych chat i voicebotów. Korzystamy z autorskiej, najnowocześniejszej technologii w dziedzinie uczenia maszynowego i przetwarzania języka naturalnego.

Apply Now

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

 • Praca przy rozwoju naszego produktu - aplikacji SentiOne Automate (platformy do tworzenia botów konwersacyjnych - chatbotów i voicebotów) napisanej w Scali
 • Wdrażanie platformy SentiOne Automate na środowiskach klienckich z użyciem Kubernetesa
 • Monitorowanie i utrzymywanie środowisk produkcyjnych
 • Automatyzacja deploymentów (CI/CD)
 • Wsparcie klienta od strony technicznej (uczestnictwo w spotkaniach, reagowanie na zgłaszane problemy, uwzględnianie potrzeb klienta i wdrażanie usprawnień)
 • Bliska współpraca z zespołem QA i DevOps

Czego potrzebujesz do tej roli?

 • 5-letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania oraz znajomości jednego z języków programowania: Java lub .NET (mile widziana znajomość języka Scala)
 • Doświadczenia we wdrażaniu aplikacji i współpracy z osobami technicznymi po stronie klienta
 • Szerokiej wiedzy o platformie Kubernetes
 • Doświadczenia z CI/CD
 • Komunikatywności, proaktywnego podejścia do pracy
 • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Software developer (Specjalista ds. wdrożeń)

Location Gdańsk
Job type UoP
Salary 14 500 - 17 000 zł brutto

Co u nas znajdziesz?

SENTITEAM!

Przygotuj się do pracy w świetnej atmosferze o startupowym klimacie. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc.

WŁASNY PRODUKT

Tworzymy nasz własny produkt cieszący się uznaniem klientów takich jak Alior Bank, BNP Paribas, Pepsico czy Nivea. Daje nam to swobodę do korzystania z najnowszych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

ELASTYCZNOŚĆ

Rozwijamy się w płaskiej strukturze, pracujemy w modelu hybrydowym. Wierzymy w swobodną atmosferę i elastyczne godziny pracy.

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU

Naszym celem jest stworzenie dopasowanych ścieżek rozwoju dla wszystkich członków SentiTeam! Możesz również dołączyć do naszej SentiAcademy w której dzielimy się wiedzą.

SPRZĘT

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz oraz inne niezbędne akcesoria.

BENEFITY

Standardy jak opieka medyczna, którą pokrywamy w 100% czy multisport, ale mamy nadzieję, że drive do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń jest dla ciebie ważniejszy niż owocowe czwartki ;)

WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS

W zależności od sytuacji pandemicznej, organizujemy wspólne aktywności - żagle, wieczory piwne, planszówki czy inne wyjątkowe celebracje ;)

WPŁYW

Zatrudniamy świetnych ludzi w swojej dziedzinie i wierzymy, że będą robić dobrą robotę. U nas masz pewność, że nie doświadczysz micromanagementu, a Twój głos zostanie usłyszany.

CURIOSITY, DRIVE, UNITY

Cenimy sobie kulturę opartą na innowacji, transparentności i otwartej komunikacj.. Wspólnie stworzyliśmy otwarte, przyjazne środowisko pracy, gdzie mamy przestrzeń, aby rozwijać nasze talenty. Szanujemy się i ufamy sobie nawzajem, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Sounds interesting?

Please respond with an up to date CV for further information by clicking on

Apply Now

We are offering an exciting and challenging position in a open and energetic company. This is an opportunity to be part of a great team, working responsibly and creatively. Varied tasks, flat hierarchies, open communication and a lot of freedom for personal development awaits you!

SentiOne is an equal opportunity employer and do not discriminate based on race, religion, gender, age, sexuality, or physical ability.

We will carefully review your application, and if there will be a match, we will contact you as soon as possible. Otherwise, we will get back to you with the feedback as well. Please note that this process might take up to 2 weeks.

If you have any questions, feel free to contact us by LinkedIn, for an informal conversation.